Als u van autorijden houdt, kunt u niet om Italiaanse auto's heen. Zoals deze Fiat 500, bijvoorbeeld. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een tweecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het glazen panoramadak zorgt ervoor dat u zich omringd voelt door de omgeving. Zoals de meeste eigentijdse auto's is ook deze Fiat 500 voorzien van een geavanceerd start-stop systeem. Bij stilstand gaat de motor uit en start weer zodra u verder gaat. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 15 inch lichtmetalen velgen, elektrisch bedienbare ramen, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank. Audio aan/uit? Andere zender? Volgende track? Even klikken via de audiobediening op het stuur en het is geregeld. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Deze Fiat is voorzien van verstelbaar stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0113571699).
Industrieweg 1 4401LA YERSEKE
0113571699
[email protected] www.autobedrijfdekramer.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.